موج
کدخبر : ۳۳۶۳۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336308

آسیاتک موفق به پیاده سازی استاندارد ISO 20000-1:2018 به عنوان اولین شرکت و تنها دارنده این گواهینامه در سطح شرکتهای صنعت IT گردید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شرکت آسیاتک، شرکت انتقال داده های آسیاتک به عنوان یکی از پیشروان صنعت ICT و اپراتور برتر خدمات ارتباطی ثابت طی سالهای گذشته با توسعه سیستمهای مدیریتی مبتنی بر استانداردهای ملی و بین المللی نسبت به توسعه و زیرساخت سیستمی خود اقدام نموده است.

در این راستا آسیاتک موفق به پیاده سازی استاندارد ISO 20000-1:2018 به عنوان اولین شرکت و تنها دارنده این گواهینامه در سطح شرکتهای صنعت IT گردید.

به جهت بررسی انطباق و صحه گذاری اجرای سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات در طی سه روز انتهایی هفته گذشته ممیزی اجرای سیستم فوق الذکر توسط شرکت مرزبان کیفیت نماینده IMQ-ایتالیا در محل شرکت آسیاتک برگزار گردید.

بر اساس گزارش ممیزی تیم ممیزی IMQ اجرای سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات مبتنی بر استاندارد ISO 20000-1 ویرایش سال 2018 به صورت کامل و بدون هر گونه عدم انطباقی در شرکت آسیاتک می باشد.

استاندارد ISO 20000 بر پایه بهروشهای ITIL  و به صورت تخصصی در حوزه ICT توسط موسسه بین المللی استاندارد ISO، تدوین و منتشر گردیده است. 

لازم به ذکر است که سیستم مدیریت خدمات فناوری اطلاعات با بهره گیری از تجارب ITIL ، سازمانها را در جهت ارتقا خدمات و سرویسهای خود رهنمون می سازد. 

آسیاتک افتخار آن را داشته است که با بهره گیری از سیستم مدیریت فناوری اطلاعات 1-20000 ISO خدمات خود را با کیفیت بالاتری به مشترکین گرامی ارائه نماید.

آسیا تک

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها