موج
کدخبر : ۲۶۹۶۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269629

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور؛

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور گفت: در حال حاضر نیروی موجود در بازار کار قابلیت جذب در شرکت های ای سی تی را ندارد و باید ابتدا آموزش ببینند، که در این زمینه اقداماتی در دستور کار است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، اثنی عشری رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای در نشست با اصحاب رسانه درباره اینترنت ثابت، گفت: همه بازیگران این عرصه از جمله شرکت های آی سی تی، رگولاتورها، امپراتورها، مخابرات و...باید نقش ایفا کنند.

محمد باقر اثنی عشری با بیان اینکه نیروهای موجود در بازار کار قابلیت جذب در شرکت ها ندارند، افزود: این شرکت ها باید آموزش ببینند تا قابلیت جذب در شرکت های ای سی تی پیدا کنند. از این رو اقداماتی در دستور کار قرار گرفته تا مهارت های نیروی کار ارتقا یابد.

او با تاکید بر اینکه با توجه به این ساخت سختی را پیش رو خواهیم داشت، تصریح کرد: شعار الکامپ سال آینده را آینده بهتر تعریف کرده ایم تا بتوانیم با حضور استارت آپ ها سال متفاوتی را تجربه کنیم.

او با اعلام اینکه 60 درصد استارت آپ ها در نمایشگاه الکامپ سال 96 تنها یک کانتر داشتند، تصریح کرد: بسیاری از این شرکت ها در سال جدید توسعه یافته اند و در نمایشگاه بعدی غرفه خواهند داشت.   

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها