موج
کدخبر : ۳۷۶۰۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376055

سرهنگ عباس صارمی ساداتی:

فرمانده انتظامی مشهد اعلام کرد: پلیس در دو مورد با تیراندازی هوایی، متهمان را متوقف و دستگیر کرد و با دستورات تخصصی مقام قضایی، تحقیقات از متهمان برای کشف اقدامات مجرمانه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ عباس صارمی ساداتی فرمانده انتظامی مشهد از اجرای طرح تشدید مقابله با سرقت‌های شبانه و دستگیری متهمان خبر داد و گفت: پلیس در دو مورد با تیراندازی هوایی متهمان را متوقف و دستگیر کرد و مرحله دیگر از طرح تشدید مقابله با سرقت‌های شبانه در دستور کار کلانتری های ۲۱ سجاد و ۲۵ خواجه ربیع مشهد قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مشهد افزود: تیم‌های تجسس کلانتری سجاد در این عملیات ضربتی پیگیری سرقت‌های شبانه مشهد در حوزه استحفاظی خود را در دستور کار قرار دادند و با دریافت گزارش سرقت باطری خودرو پراید در بلوار امامت با فاصله، با سرنخ‌هایی که در دست داشتند وارد عمل شدند.

وی خاطرنشان کرد: پلیس خودرو پراید سرقتی که پلاک مخدوش بود را شناسایی و به راننده این خودرو دستور ایست داد و متهمان با سرعت زیاد به سمت بزرگراه امام علی(ع) متواری و عملیات تعقیب و گریز تا میدان استقلال و بلوار سجاد ادامه یافت.

فرمانده انتظامی مشهد افزود: پلیس با تیراندازی هوایی این خودرو را متوقف و سه متهم را در حالی دستگیر کرد که در برابر ماموران قانون مقاومت نشان می‌دادند و از این سه متهم ۲۶، ۲۵ و ۷۵ ساله یک قبضه چاقوی ۳۰ سانتی، یک عدد باطری خودرو، یک دستگاه سنگ فرز، یک دستگاه پخش خودرو و مقادیری آچار و ابزار آلات کشف شد.

صارمی با اشاره به این مطلب که تحقیقات از متهمان سابقه‌دار برای کشف سرقت‌های مشهد آنها ادامه دارد، به تشریح اقدام ضربتی تیم تجسس کلانتری خواجه ربیع پرداخت و گفت: ساعت ۲ بامداد روز گذشته یکی از شهروندان به کلانتری ۲۵ مراجعه و ادعا کرد در خیابان خواجه ربیع فردی ناشناس به سویش حمله‌ور و با ضرب و شتم و تهدید، حدود ۴۰ هزار تومان وجه نقد همراهش را زورگیری کرده و متواری شده است.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: در پی ادعای شاکی پرونده تیم‌های تجسس کلانتری خواجه رییع با اقدام‌های گسترده، متهم پرونده را در خیابانی نزدیک به محل سرقت شناسایی کردند که فرد سارق به محض رویارویی با پلیس متواری، کیف و پلاستیک مشکی رنگی که همراه داشت را به داخل ساختمانی مخروبه پرتاب کرد.

وی بیان کرد: متهم به دستور ایست پلیس بی‌توجه بود و ماموران کلانتری خواجه ربیع با تیراندازی هوایی او را در حالی دستگیر کردند که قصد درگیری با ماموران را داشت.

سرهنگ عباس صارمی ساداتی در خاتمه اظهار کرد: از متهم ۴۱ ساله که ۶ بار سابقه کیفری داشته و از افراد شرور است یک قبضه قمه و بسته کوچک موادمخدر به همراه ۲ دستگاه گوشی و مبلغ ۳۴۵ هزار تومان کشف شد و با دستورات تخصصی مقام قضایی، تحقیقات از متهم برای کشف اقدامات مجرمانه او ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها