موج
کدخبر : ۳۷۲۸۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372877

علیرضا اخویان:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان نیشابور بیان کرد: این پروژه‌ها ضمن توسعه و تقویت شبکه و منابع توزیع، ۱۲ هزار و ۴۲۹ نفر در قالب سه هزار و ۷۶۷ خانوار روستایی شهرستان نیشابور از نعمت آب شرب بهداشتی مناسب در تمام طول سال بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، علیرضا اخویان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان نیشابور‌  اعلام کرد: با اتمام این پروژه‌ها مشکل قطعی، کم‌فشاری و کیفیت آب شربم شکل دسترسی ۱۲ هزار نفر جمعیت روستایی به آب شرب با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال برطرف شد.  اهالی این روستاها حل شد و در سال جاری شاهد مشکلات ایجاد شده برای روستاییان مانند سال‌های قبل در این روستاها نخواهیم بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان نیشابور‌ بیان داشت: حفر و تجهیز ۳ حلقه چاه با دبی ۳۴ لیتر بر ثانیه، احداث یک‌هزار و ۵۵۰ متر مکعب متر مکعب مخزن ذخیره، لوله‌گذاری ۳۶ هزار و ۹۰۰ متر خط انتقال، سه هزار و ۱۰۰ متر اصلاح شبکه و ۴۶ هزار متر توسعه شبکه توزیع و ساخت یک باب ایستگاه پمپاژ از اقدامات انجام شده در اجرای این پروژه‌ها بوده است.

وی در ادامه گفت: این پروژه‌ها از سال ۹۵ آغاز و طی سه فاز اجرا شده است، با افتتاح این پروژه‌ها ضمن توسعه و تقویت شبکه و منابع توزیع، ۱۲ هزار و ۴۲۹ نفر در قالب سه هزار و ۷۶۷ خانوار روستایی شهرستان نیشابور از نعمت آب شرب بهداشتی مناسب در تمام طول سال بهره‌مند شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها