موج
کدخبر : ۳۷۰۵۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-370533

محسن نصرپور گفت:

مدیر کل صدا و سیما مهمترین ویژگی برنامه‌های نوروزی صدا وسیمای خراسان رضوی را رویکرد تعامل گسترده با مخاطبان در حریم نور باران رضوی و انعکاس حال وهوای عید نوروز و تعطیلات فروردین ماه اعلام کرد.

 به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی،  محسن نصرپور مدیر کل صدا و سیما گفت:با توجه به شرایط کرونایی در کشور به ویژه مشهد مقدس، طراحی و تولید این حجم از برنامه ویژه نوروز را نوعی جهاد رسانه‌ای عنوان کرد و افزود: طراحی و تولید بیش از ۲۳ هزار دقیقه برنامه در ۶۱۳ قسمت و با ۵۳ عنوان اتفاقی بزرگ است که در این مرکز برای رضایت مخاطبان عزیز و مجاوران حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام رقم خورده است.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی ادامه داد: در سیمای خراسان رضوی ۴۴۰۰ دقیقه برنامه در ۱۰۰ قسمت و ۱۴ عنوان با کنداکتوری متنوع تقدیم مخاطبان شبکه استانی سیما خواهد شد.

نصرپور بیان کرد: در سیمای خراسان رضوی ویژه برنامه شاد «جنگ هزار و چهارصد» جنگ شاد ویژه تحویل سال نو از حرم مطهر تقدیم مخاطبان شبکه استانی خواهد شد و در کنار آن نیز ویژه برنامه‌های "شب شرقی"، "صبح خراسانی" و "مسابقه دوام ثامن"، "برنامه در مسیر زندگی" بصورت زنده ومستقیم با موضوعات نوروز و اطلاع رسانی در تعطیلات طراحی شده است که پخش خواهد شد. مدیرکل خراسان رضوی همچنین درباره ایجاد فضای شاد برای مخاطبان بویژه در ایام نوروز گفت: در ایام نوروز پخش جشنواره‌های مستند، فیلم‌های سینمایی ایرانی، برنامه‌های بوم گردی وگردشگری، برنامه‌های ترکیبی همچون "در خانه بمانیم"، "آبنبات چوبی"، "گرا"، "جان جهان"، "گزارش ۵"، "معرکه" و مجموعه‌های طنز وسرگرمی، چون "نبات زعفرانی"، "جدی نگیرید" در حال تولید است که پخش خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها