English

رژیم صهیونیستی با سفر هیاتی از سازمان ملل متحد به شمال غزه موافقت کرد

کابینه رژیم صهیونیستی با درخواست آمریکا برای اعزام هیأتی از سازمان ملل متحد به شمال نوار غزه موافقت کرد.

رژیم صهیونیستی با سفر هیاتی از سازمان ملل متحد به شمال غزه موافقت کرد
به گزارش خبرگزاری موج

، کابینه رژیم صهیونیستی با درخواست آمریکا برای اعزام هیأتی از سازمان ملل به شمال نوار غزه به منظور بررسی شرایط این منطقه جنگ‌زده موافقت کرد.

براساس گزارش خبرگزاری ایرث نیوز، رسانه‌های عبری‌زبان گزارش دادند برای موافقت با این موضوع سه شرط تعیین شده و اولین شرط این است که اعضای این هیأت قبل از ورود به شمال نوار غزه از شهرک‌های اطراف این منطقه بازدید کنند و این شرط توسط یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تعیین شده است.

شرط دوم این است که این سفر با هدف بازگرداندن فلسطینیان به شمال نوار غزه انجام نشود. شرط سوم نیز مشارکت یک مقام آمریکایی در سفر هیأت سازمان ملل است.

طبق گزارش یک سایت عبری‌زبان، احتمال می‌رود سفر هیأت سازمان ملل به شمال نوار غزه با هماهنگی تور ونسلند، هماهنگ‌کننده ویژه سازمان ملل در امور صلح خاورمیانه انجام شود؛ این درحالیست که هنوز یک مسئله حل نشده وجود دارد و آن این است که کدام نیرو امنیت هیأت سازمان ملل را تأمین می‌کند، ارتش رژیم صهیونیستی یا نیروهای امنیتی وابسته به سازمان ملل؟

این سایت عبری‌زبان همچنین خبر داد که بدون شک این دیدار مستلزم هماهنگی بسیار حساس با ارتش رژیم صهیونیستی است تا اطمینان حاصل شود که اعضای هیأت سازمان ملل در معرض هیچگونه آسیبی قرار نمی‌گیرند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه