موج

سایت کابینه رژیم صهیونیستی هک شد

سایت کابینه رژیم صهیونیستی هک شد

به دنبال تشدید حملات سایبری به بخش‌های مختلف رژیم صهیونیستی و برملا شدن میزان بالای شکنندگی این رژیم در دفع این حملات، منابع خبری امروز از هک سایت کابینه و اداره زندان‌های این رژیم خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری فلسطینی «سما» به نقل از رسانه‌های صهیونیستی اعلام کرد که تعدادی از سایت‌های کابینه رژیم صهیونیستی توسط گروه هکری موسوم به «آنانیموس سودان» مورد حمله سایبری قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، در این حمله همچنین سایت اداره زندان‌های رژیم صهیونیستی نیز هک و از دسترس خارج شد.

این حمله سایبری جدید در حالی انجام شده است که ساعاتی قبل منابع رسانه‌ای اعلام کردند، هکرها به تارنمای حزب «صهیونیسم دینی» و «قدرت یهودی» حمله و آنها را از دسترس خارج کردند.

روز دوشنبه نیز هکرهای گروه «آنانیموس سودان» به تارنمای احزاب «شاس»، «کولانو»، «کار»، «خانه یهودی» و «اجودات یسرائیل» حمله کرده بودند.

آنانیموس سودان دوشنبه شب اعلام کرده بود که همه حملات سایبری گذشته به پایان رسید و حملات سایبری جدید علیه اسرائیل را آغاز خواهیم کرد.

روز یکشنبه نیز به رادیو رژیم صهیونیستی و همچنین تارنمای شرکت نرم‌افزارهای امنیتی Check Point، حمله سایبری شده بود.

پیش تر نیز تارنماها و تاسیسات رژیم صهیونیستی از جمله زیر ساخت تاسیسات برق این رژیم هدف حملات سایبری قرار گرفته بود.

در چند هفته گذشته چندین بار پایگاه‌های اینترنتی مراکز مختلف رژیم صهیونیستی به صورت روزانه هدف حمله سایبری قرار گرفته است.

شکنندگی رژیم صهیونیستی در مقابل این موج حملات سایبری به حدی بوده که حتی حساس‌ترین سایت های آن از جمله سایت‌های سازمان اطلاعات و عملیات ویژه رژیم صهیونیستی موسوم به موساد و همچنین کِنست (پارلمان این رژیم) نیز هک شدند.

با وجود حملات گسترده علیه رژیم صهیونیستی در زمینه سایبری اما این رژیم همواره بسیاری از اطلاعات مربوط به ماهیت این حملات را پنهان و همزمان تلاش می کند که خود را برخوردار از توانمندی دفاعی سایبری بزرگی معرفی کند

تا از این طریق از یک سو جلوی حملات مشابه به خود را گرفته و از سوی دیگر وجهه خود را به عنوان یک رژیم توانمند در منطقه حفظ کند.

با این حال، گستره حملات اخیر و تاثیر آن در محافل داخلی رژیم صهیونیستی نشان از میزان دغدغه و نگرانی های شدیدی دارد که مسئولان رژیم صهیونیستی در سایه ناتوانی خود با آن روبرو هستند و هر روز نیز بر دامنه این حملات و به تبع آن نگرانی ها افزوده می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه