موج

یک‌روزنامه‌ صهیونیستی تاکید کرد که نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی اطلاعات حساس در رابطه با مسائل مهم از جمله پرونده ایران را به نخست وزیر جدید این رژیم نداده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از العربی الجدید، روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارنوت امروز(جهارشنبه) در گزارشی نوشت: بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی بطور عامدانه تنها به مدت نیم ساعت با نفتالی بنت ، نخست وزیر جدید این رژیم جلسه‌ای برگزار کرد تا اطلاعات حساس در خصوص مسائل و پرونده های مهم را به وی ندهد.

این روزنامه نوشت: غیرمعقول است که یک جلسه نیم ساعته برای انتقال تمام مسائلی که بنت باید در خصوص پرونده ایران و راهبرد نتانیاهو در این زمینه بداند، کافی باشد.

در این گزارش آمده است که نتانیاهو اطلاعات در خصوص دیدارش با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه را نیز به نفتالی بنت نداده است.

این روزنامه همچنین آورده است که بنیامین نتانیاهو درمورد روابطش با عربستان و محمد بن سلمان و امارات و محمد بن زاید نیز اطلاعاتی به نخست وزیر جدید رژیم صهیونیستی نداده است.

در بخش دیگر این گزارش همچنین تاکید شده است که نتانیاهو درخصوص روابط رژیم صهیونیستی و اردن و تماس هایش با جنبش حماس در خصوص آتش بس نیز مطلبی در اختیار بنت قرار نداده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها