موج

حماس:

خلیل الحیه سلاح مقاومت فلسطین را عامل خواری و ذلالت رژیم صهیونیستی دانست.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، خلیل الحیه، یکی از مسئولان ارشد جنبش حماس با بیان اینکه موشک‌های مقاومت دشمن را خوار و ذلیل ساخت، بر اطمینان از زوال و نابودی رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

بر این اساس، خلیل الحیه در همایش بزرگداشت شهدای نوار غزه در خان یونس گفت: جان فشانی‌ها و فداکاری‌ها در راه رسیدن به آزادی و پاک کردن لوث وجود رژیم اشغالگر از سرزمین مان، ما را تضعیف نمی‌کند. جان فشانی‌ها ما را تضعیف نکرده و تقدیم شهدا ما را زمین گیر نمی‌کند و صدای جنگنده‌ها و توپخانه‌ها ما را نمی‌ترساند.

وی تصریح کرد: ما در آستانه یک پیروزی نزدیک قرار داریم، نزدیکتر از آنچه دیگران تصور می‌کنند. برخی‌ها گمان می‌کردند این دشمن شکست ناپذیر است، ولی ما شکستش دادیم و شهرهایش را پر از رعب و ترس کردیم. ما در مرحله تعیین کننده‌ای از تاریخ جهاد، مبارزه و پیروزی خود قرار گرفته ایم. ما ملتی هستیم که به سوی آزادی، رهایی از یوغ اشغالگران و زدودن دشمن از سراسر خاک فلسطین حرکت می‌کنیم. ما مطمئن هستیم دشمن به سوی زوال و نابودی در حرکت است.

الحیه افزود: ملت ما و همه گردان‌های مقاومت وابسته به همه گروه‌های فلسطینی در این نبرد و پیروزی متحد شدند. نبرد سیف القدس در پاسخ به جنایت‌های رژیم اشغالگر در قدس و محله شیخ جراح صورت گرفت و ما به دشمن می‌گوییم اگر به اقدامات تجاوزکارانه خود بازگردد ما نیز به دفاع از خود و حمله باز خواهیم گشت. نبرد سیف القدس واقعیت رژیم اشغالگر را آشکار کرد و حملات مقاومت ذلیلش ساخت. این ضعیفان بودند که دشمن را بزرگ می‌پنداشتند، ولی ضربات مقاومت این دشمن را خوار و ذلیل ساخت و به آن شکست سختی تحمیل کرد.

وی خاطرنشان کرد: همه ویرانی‌های ناشی از حملات رژیم اشغالگر را بازسازی خواهیم کرد و از همه برادران خود در سراسر جهان می‌خواهیم در این بازسازی مشارکت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها