موج

هزاران نفر در شهر صعده در شمال یمن در حمایت از مردم فلسطین به ویژه غزه به خیابان‌ها آمدند.

به گزارش خبرگزاری موج، هزاران نفر در شهر صعده در شمال یمن، امروز (دوشنبه) طبق فراخوان قبلی در حمایت از مردم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی به خیابان‌ها آمدند.

به نوشته وبگاه المسیره، حاضران در این تجمع گسترده پرچم‌های یمن و فلسطین و پارچه‌نوشته‌هایی در محکومیت رژیم صهیونیستی در دست داشتند.

 دفتر سیاسی جنبش انصارالله روز گذشته (یکشنبه) با صدور بیانیه‌ای از یمنی‌هاست خواسته بود تا امروز در اعلام همبستگی با ملت فلسطین و رد حملات رژیم صهیونیستی راهپیمایی برگزار کنند.

تجمع کنندگان در بیانیه پایانی خود گفتند که رژیم صهیونیستی باید حقیقت تغییر معادلات و پر هزینه بودن تجاوزاتش را درک کند و بداند که هر حمله و ضربه‌ای، پاسخ و ضربه شدید متقابل را در پی خواهد داشت.

در این بیانیه همچنین آمده است که انتفاضه در کرانه باختری اشغالی، دلیل روشنی بر اراده فلسطینی‌ها برای حرکت به سمت آزادی کامل است و عملیات «معرکه سیف القدس» (نبرد شمشیر قدس) نبرد تمامی امت و مسلمانانی است که خود را موظف به یاری امت می‌دانند.

رژیم صهیونیستی حدود یک هفته است که حملاتی بی امان علیه نوار غزه آغاز کرده و تا کنون حدود ۱۹۷ فلسطینی را به شهادت رسانده است. مقاومت فلسطین هم در پاسخ صدها موشک و راکت به سمت فلسطین اشغالی از جمله شهر تل‌آویو شلیک کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها