موج

ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد تمامی جشن‌ها به مناسبت عید فطر به خاطر عزاداری برای شهدای حمله رژیم به نوار غزه لغو می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین ، رژیم صهیونیستی را مسوول تشدید اوضاع در غزه و قدس اشغالی دانست و اعلام کرد تمامی جشن‌ها به مناسبت عید فطر به خاطر عزاداری برای شهدای حمله رژیم به نوار غزه لغو می‌شود.

این نهاد در بیانیه‌ای جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی در حق مردم غزه را که به شهادت ۲۲ فلسطینی از جمله ۹ کودک و زخمی شدن ۱۰۶ تن دیگر انجامید محکوم کرد.

تشکیلات خودگردان فلسطین رژیم صهیونیستی را مسئول کامل درگیری‌ها و جنایت‌هایی دانست که این رژیم در نوار غزه و قدس مرتکب می‌شود و از جامعه بین الملل خواست برای متوقف کردن این جنایت ها در حق ملت فلسطین و متوقف کردن رژیم صهیونیستی از ادامه جنایت‌ها و اقدامات خود برای یهودی سازی قدس و کوچ اجباری خانوارهای محله الشیخ جراح فورا اقدام کند.

محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین هم اعلام کرد، تمامی جشن ها به مناسبت عید فطر را لغو کرده است و جشن عید فطر تنها به انجام شعائر دینی محدود خواهد شد و پرچم ها به مناسبت عزاداری برای شهدای حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه نیمه برافراشته خواهند شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها