موج

رئیس نمایندگی کمیته صلیب سرخ:

رئیس نمایندگی کمیته صلیب سرخ گفت: کرونا هیچ مرزی را نمی‌شناسد و تحریم ها اثر منفی خواهد داشت و این برای ایران مانعی در امداد رسانی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، دانیل مونوس روخاس رئیس نمایندگی کمیته بین‌المللی صلیب سرخ گفت: بیش از 80 میلیون داوطلب در جهان عضو صلیب سرخ بوده و این کمیته قویترین سازمان بشر دوستانه است.

وی ادامه داد: بحران کرونا نشان داد حتی اگر یک نفر نیز واکسینه نشود بحران وجود دارد و بحران کرونا نشان داد این یک تهدید کامل برای همه دنیاست.

رئیس نمایندگی کمیته صلیب سرخ ابراز داشت: بحران نشان داد که موضوع کرونا هیچ مرزی را نمی‌شناسد و تحریم ها اثر منفی خواهد داشت و این برای ایران مانعی در امداد رسانی شده است.

روخاس افزود: در واکسیناسیون داخلی هلال احمر کمک می‌کند و در خارج فدراسیون بین‌المللی کمک خواهد کرد. ما افرادی را تحت پوشش قرار می‌دهیم و هر فردی که به هر دلیل تحت پوشش برنامه واکسیناسیون نباشد مورد حمایت قرار می دهیم.

وی یادآور شد: یکصد میلیون نفر در دنیا داوطلب هلال احمر به حساب می‌آیند.

عطا دورانی،رئیس نمایندگی کشوری صلیب سرخ در ایران بیان داشت: 650 میلیون نفر در دنیا از برنامه‌های بهداشت فدراسیون صلیب سرخ بهره مند هستند؛ یعنی به ازای هر 12 نفر یک نفر.

وی ادامه داد: حدود 600 میلیون نفر از خدمات بهداشتی صلیب سرخ بهره مند هستند؛ یعنی از 72 نفر یک نفر و حدود 80 میلیون نفر از خدمات امنیت غذایی بهره مند هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها