موج

منابع فلسطینی گزارش دادند که در درگیری‌ میان فلسطینی‌ها با نیروهای امنیتی و گروه‌های تندروی صهیونیستی در قدس اشغالی، بیش از 100 فلسطینی مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، هلال احمر فلسطین ، امروز (جمعه)، اعلام کرد که در درگیری‌های بامداد میان فلسطینیان از یک سو و نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی و گروه‌های تندرو صهیونیستی از سوی دیگر، ۱۰۵ فلسطینی مجروح شده‌اند.

این گزارش در حالی منتشر شده است که منابع پزشکی در واپسین ساعات پنجشنبه شمار مجروحان را بیش از ۷۰ نفر گزارش کرده بودند.

خبرگزاری «آناتولی» در ارتباط با درگیری‌های دیشب گزارش داد که نظامیان صهیونیست در این درگیری از گلوله‌‌های پلاستیکی استفاده کرده‌اند که برخی از این گلوله‌ها به سر شهروندان فلسطینی اصابت کرد.

شاهدان عینی همچنین به آناتولی خبر دادند که نیروهای رژیم صهیونیستی پس از درگیری‌های ایجاد شده در منطقه «باب العامود» دست‌کم دو فلسطینی را در شهر قدس دستگیر کردند.

طبق گفته شاهدان، دامنه این درگیری از شهر قدس به اطراف شهر به ویژه محله «الطور» کشیده شد و پلیس رژیم صهیونیستی معتکفان را از مسجد الاقصی وادار به خروج کرد.

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی در ارتباط با این درگیری‌ها گزارش داد که عده‌ای از ساکنان فلسطین اشغالی با فریاد زدن «مرگ بر عرب‌ها» سعی داشته‌اند خود را به منطقه باب العامود برسانند.

 جوانان فلسطینی از ابتدای ماه مبارک رمضان به علت اقدام نظامیان رژیم صهیونیستی در ممانعت از ایجاد تجمع و برگزاری مراسم به مناسبت این ماه مبارک در شهر قدس و به ویژه در اطراف مسجد الاقصی با نیروهای صهیونیست درگیر شده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها