موج
کدخبر : ۳۶۸۳۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368381

مامور پلیس ۳۸ ساله شهر «نیواورلئان» آمریکا به دلیل تذکر به فرد بدون ماسک کشته شد.

به گزارش خبرگزاری موج، رسانه‌های آمریکایی از کشته شدن «مارتینوس میچوم» افسر پلیس این کشور در نتیجه دعوا بر سر پوشیدن ماسک خبر دادند.

شبکه ای‌سی‌نیوز گزارش داد، یک افسر پلیس آمریکا که به عنوان نیروی امنیتی در شهر نیواورلئان حافظ امنیت یک مسابقه بسکتبال بود، هدف یک فرد مسلح قرار گرفت و کشته شد.

طبق این گزارش، مارتینوس میچوم مامور پلیس ۳۸ ساله آمریکایی تلاش کرده بود دعوای ایجاد شده بین «جان شالرهرن» با یکی از کارکنان سالن بسکتبال را فیصله دهد اما خودش قربانی این دعوا شد.

این دعوا پس از آن آغاز شد که کارمند سالن به شالرهرن به دلیل نپوشیدن ماسک اجازه ورود به سالن نداده بود اما پس از دخالت مارتینوس میچوم افسر پلیس، شالرهرن به او شلیک کرد و جانش را گرفت.

به گفته پلیس نیواورلئان، دیگر ماموران حاضر در صحنه شالرهرن را به دلیل شلیک به افسر پلیس بازداشت کردند و او حالا به ارتکاب «قتل از نوع درجه اول» متهم شده است.

به گفته این اداره پلیس ایالت لوئیزیانا، شالرهرن پیش از ورود به سالن مسابقه و شلیک به افسر پلیس، از فردی دیگر سرقت کرده بود.

گفته می‌شود که جان شالرهرن در بازجویی‌ها اعتراف کرده که به مارتینوس میچوم شلیک کرده است.

بنا بر گزارش رسانه‌های آمریکایی، شمار حوادث خشن در رابطه با دعوا بر سر پوشیدن اجباری ماسک برای مقابله با همه گیری ویروس کرونا در این کشور رو به افزایش است.

در ماه جولای، یک مرد اهل ویرجینیا که ماسک نزده بود، هدف حمله با چاقوی یک فرد دیگر که ماسک زده بود، قرار گرفت. در ماه می در ایلی نوی، دعوا بر سر پوشیدن ماسک سبب شد که کارمند پمپ بنزین با یک مرد درگیری فیزیکی پیدا کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها