موج

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی:

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد: برای جلوگیری از حضور نظامی ایران در نزدیکی مرز‌های خود تعلل به خرج نخواهیم داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از جروزالم پست، بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز دوشنبه به طرح ادعا‌های واهی علیه جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت ما برای جلوگیری از حضور نظامی ایران در نزدیکی مرز‌های خود تعلل به خرج نخواهیم داد.

گانتس در اظهاراتی که به باور خود می‌تواند پیامی برای تهران و نیرو‌های وابسته منطقه‌ای آن باشد، ادعایی جالب توجه مطرح کرد؛ اینکه رژیم صهیونیستی تمام تلاش خود را برای جلوگیری از تبدیل شدن لبنان به یک کشور تروریستی انجام خواهد داد.

وزیر جنگ صهیونیست‌ها که در مراسم یادبود برخورد دو بالگرد صهیونیست در سال ۱۹۹۷ سخن می‌گفت افزود از آن زمان به بعد ما این موضوع را شفاف کرده ایم که اجازه نمی‌دهیم لبنان به یک کشور تروریستی تبدیل شود. امروز ارتش اسرائیل در حال فعالیت است و در مرز و فراتر از آن فعالیت خواهد کرد.

گانتس ادعاهایش را اینگونه ادامه داد ما در جلوگیری از سنگربندی ایران در نزدیکی مرزهایمان دریغ نخواهیم کرد. این مقام صهیونیست از دولت لبنان خواست مسئولیت آنچه در این کشور اتفاق می‌افتد را به عهده بگیرد. وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با هدف هراس افکنی در دولت بیروت افزود اگر در جبهه شمالی درگیری رخ دهد، دولت لبنان بیشترین تاوان را می‌پردازد، زیرا مهمات و موشک های آن در مناطق غیرنظامی مستقر است.

ادعا‌های گانتس علیه ایران و حزب الله لبنان در حالی مطرح می‌شود که طی هفته گذشته برای چندمین بار پهپاد این رژیم از سوی نیرو‌های حزب الله زمین گیر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها