موج
کدخبر : ۳۶۵۰۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365035

کاخ سفید:

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد: جو بایدن در روز چهارشنبه برای دیدار با وزیر دفاع راهی ساختمان پنتاگون خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از شبکه سی ان ان، جنیفر ساکی، سخنگوی کاخ سفید گفت: جو بایدن چهارشنبه آتی راهی ساختمان وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) خواهد شد.

ساکی در کنفرانس خبری در کاخ سفید گفت: در ساعت ۳ بعداز ظهر کامالا هریس، معاون رئیس جمهور و جنت یلن، وزیر خزانه داری یک میزگرد مجازی با حضور مقاماتی از اتاق تجاری آمریکایی‌های آفریقایی تبار از سراسر کشور خواهند داشت. آن‌ها بر روی اهمیت تصویب طرح نجات اقتصادی تبادل نظر خواهند کرد. نمایندگان اتاق‌های تجاری محلی در جریان این بحران نظرات و تجارب میدانی خود را در اختیار ما قرار دادند.

ساکی گفت: فردا کاخ سفید اقدامی را در پیش خواهد گرفت که رئیس جمهور به طور منظم و مستقیم با مردم آمریکا صحبت کند. این سوالی است که همکاران شما اوایل هفته پرسیدند. سنتی در این کشور درباره شنیدن سخنان رئیس جمهور وجود دارد. ما از زمان روزولت شاهد این موضوع بودیم. ما در زمان رونالد ریگان شاهد سخنرانی‌های هفتگی ریاست جمهوری وی بودیم. رئیس جمهور بایدن این سنت را ادامه خواهد داد. او می‌خواهد از روش‌های مختلف در این رابطه استفاده کند.

سخنگوی کاخ سفید گفت: رئیس جمهور هفته آینده تماسی با نمایندگان هر دو حزب خواهد داشت. او درباره طرح نجات اقتصادی آمریکا و اولویت‌های کلیدی و از جمله توزیع کنونی واکسن و امنیت ملی با آن‌ها گفتگو خواهد کرد. در روز دوشنبه او از یک مرکز واکسیناسیون بازدید خواهد داشت.

وی افزود: بایدن در روز چهارشنبه برای دیدار با وزیر دفاع راهی ساختمان پنتاگون خواهد شد. رئیس جمهور بایدن در روز پنج شنبه از نهاد ملی سلامتی نیز بازدید خواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها