موج

حزب‌الله لبنان با انتشار پیامی درگذشت آیت‌الله مصباح یزدی را تسلیت و گفت: این فقیه مجاهد تمام عمر شریفش را در خدمت به اسلام، انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی، بیداری اسلامی، مقاومت‌کنندگان و مجاهدان تمام جهان سپری کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، جنبش حزب‌الله لبنان ،‌ امروز (شنبه)، در بیانیه‌ای درگذشت آیت‌الله مصباح یزدی را تسلیت گفت.

 در بیانیه حزب‌الله آمده است: «"انا لله وانا الیه راجعون" امت اسلامی [امروز] فقیهی بزرگ، اندیشمندی اسلامی و عظیم و عارفی بلندآوازه از اولیای صالح و مخلص خداوند حضرت آیت‌الله شیخ محمد تقی مصباح یزدی (اعلی الله مقامه) را از دست داد».

حزب‌الله افزود: «این فقیه مجاهد تمام عمر شریفش را در خدمت به اسلام، انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی،  بیداری اسلامی، مقاومت‌کنندگان و مجاهدان تمام جهان سپری کرد و مقاومت‌کنندگان و مجاهدان ما در لبنان نیز از عنایت، پرورش، دعا و یاری ایشان در تمامی مراحل بسیار بهره بردند».

در ادامه این بیانیه آمده است: «ما در [جنبش] حزب‌الله به ساحت مولایمان صاحب الزمان (علیه السلام) و حضرت امام سید خامنه‌ای (دام ظله) و همچنین مراجع گرامی (دامت برکاتهم)، حوزه‌های علمیه، امت اسلامی و بویژه خانواده شریف و کریم و تمام طلبه‌ها و دوستداران ایشان، درگذشت این شخصیت بزرگ را تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند متعال برای ایشان رضوان و علو درجات مسألت داریم».

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها