موج
کدخبر : ۳۵۷۰۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357080

جنا الیس یکی دیگر از اعضای تیم حقوقی ترامپ به ویروس کرونا مبتلا شد.

به گزارش خبرگزاری موج، بعد از ابتلا به کرونای «رودی جولیایی» وکیل شخصی دونالد ترامپ و عضو ارشد تیم حقوقی او برای پیگیری شکایت‌های رئیس‌جمهور آمریکا درباره انتخابات ریاست جمهوری، جنا الیس یکی دیگر از اعضای این تیم هم به این ویروس مبتلا شد.

بنا بر گزارش «هیل»، یک منبع تایید کرد که جنا الیس مشاور حقوقی کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ و یکی از وکلای تیم حقوقی او برای اثبات بروز تقلب و تخلف در انتخابات ریاست جمهوری سال جاری آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شد.

در ابتدا پایگاه خبری «آکسیوس» از ابتلای الیس به ویروس کرونا خبر و همچنین گزارش داد، مقام‌های کاخ سفید از ابتلای او به کرونا بعد از شرکت وی در یک میهمانی در روز جمعه اطلاع داشتند.

شبکه‌های خبری ای‌بی‌سی و سی‌ان‌ان هم بعد از آکسیوس، ابتلای این عضو تیم حقوقی ترامپ به کرونا را تایید کردند.

به رغم گزارش‌های رسانه‌های آمریکایی درباره ابتلای الیس به کرونا، خود او و کارزار انتخاباتی ترامپ از هرگونه اظهارنظر درباره این موضوع امتناع کرده‌اند.

ابتلای الیس به کرونا چند روز بعد از ابتلای رودی جولیانی وکیل شخصی دونالد ترامپ و بستری شدن وی در بیمارستان صورت گرفت.

رسانه‌های آمریکایی با اشاره به حضور الیس در جشن اخیر در کاخ سفید به مناسبت تعطیلات کریسمس، از نگرانی‌ها درباره احتمال ابتلای دیگر حاضران در این مراسم که با شرکت ترامپ و برخی از قانونگذاران جمهوری‌خواه و طرفدارانش برگزار شد، خبر دادند.

طی ماه‌های اخیر علاوه بر خود رئیس‌جمهور آمریکا، همسرش ملانیا ترامپ، پسرش بارون ترامپ، مارک مدوز رئیس کارکنان کاخ سفید، کایلی مک انانی سخنگوی کاخ سفید، هوپ هیکس مشاور انتخاباتی ترامپ و چند مشاور دیگر او به کرونا مبتلا شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها