موج

شماری از مردم لبنان در اعتراض به عادی سازی روابط عربستان سعودی با رژیم صهیونیستی تصاویر «محمد بن سلمان» را به آتش کشیدند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از العهد، شماری از لبنانی ‌های ساکن اردوگاه «البداوی» واقع در شمال لبنان در اعتراض به عادی سازی روابط عربستان سعودی با رژیم صهیونیستی ، اقدام به برگزاری تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، لبنانی‌ها در جریان برگزاری این تجمع اعتراض آمیز در اردوگاه البداوی شعارهایی را علیه عربستان سعودی سر دادند و هرگونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را به شدت محکوم کردند.

پایگاه لبنانی العهد اعلام کرد که شرکت کنندگان در تجمع مذکور تصاویری از محمد بن سلمان را که همراه با پرچم رژیم صهیونیستی بود، در مکان برگزاری تجمع به آتش کشیدند. این اعتراضات پس از آن برگزار شد که اخیراً بن سلمان نشستی را با نخست وزیر رژیم صهیونیستی در شهر «نئوم» برگزار کرده بود.

گروه‌های مقاومت فلسطین با صدور بیانیه‌ای در واکنش به سفر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عربستان تاکید کردند: ما استقبال از این جنایتکار تروریست در عربستان را به شدت محکوم می‌کنیم. استقبال از این جنایتکار در عربستان غیرقابل توجیه است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها