موج
کدخبر : ۳۴۷۱۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347127

جو بایدن نامزد حزب دموکرات‌ انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 آمریکا روسیه را به دخالت در روند انتخابات متهم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، « جو بایدن »، نامزد حزب دموکرات‌ انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 آمریکا در مصاحبه با شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی روسیه را به دخالت در انتخابات متهم کرد و در پاسخ به این پرسش که آیا روسیه در تلاش است در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا دخالت کند مدعی شد که «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهور روسیه برای این کار پیامد‌هایی را خواهد دید.

وی در این مصاحبه گفت: «پیام من به ولادیمیر پوتین این است که اگر من انتخاب شوم، وارد عمل خواهم شد، زیرا مسئله این است که این [دخالت] نقض حاکمیت ماست.»

بایدن در ادامه مدعی شد: «من قبلاً نیز روشن ساخته بودم و اکنون نیز بار دیگر روشن می‌سازم که ترامپ خیلی علاقه دارد که ولادیمیر پوتین همچنان همین راه را ادامه دهد. اما من به شما قول می‌دهم، به شما قول می‌دهم اگر پیروز شدم به دلیل دخالت در حاکمیت ما، پیامد‌هایی [در انتظار پوتین] خواهد بود.»

این نخستین بار نیست که بایدن، علیه پوتین اتهام زنی می‌کند. وی پیشتر مدعی شده بود که طی مبارزات انتخاباتی در مقابل پوتین خواهد ایستاد.

بایدن همچنین رئیس‌جمهور روسیه را نیز یک «زورگو» نامیده بود و وی را متهم کرده بود که در تلاش است ترامپ را پیروز انتخابات کند. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها