موج

در پی هجوم نظامیان رژیم صهیونیستی به اراضی اشغالی، ظهر امروز صهیونیست ها به سه کارگر فلسطینی در کرانه باختری شلیک کردند.

به گزارش خبرگزاری موج، نیروهای رژیم صهیونیستی به سمت سه کارگر فلسطینی هنگام بازگشت آنها از کارشان در اراضی اشغالی در نزدیکی شهرک «حبله» در جنوب شهر «قلقیلیه» واقع در شمال کرانه باختری شلیک کردند در این باره جمعیت هلال احمر فلسطین اعلام کرد که کادر هلال احمر با سه کارگر زخمی فلسطینی مواجه شدند که دو تن از آنها به ضرب گلوله اشغالگران اسرائیلی از ناحیه پا و یک تن دیگر از آنها از ناحیه دهان زخمی شده‌اند.

نیروهای رژیم صهیونیستی کارگران فلسطینی را با شلیک گلوله جنگی، مشقی و بمبهای صوتی و گازی به منظور دور کردن آنها از دیوار کرانه باختری و ممانعت از ورود آنها هدف قرار می‌دهند.

از اوایل سال جاری میلادی ده‌ها کارگر فلسطینی توسط صهیونیستها زخمی شده‌اند.

از سوی دیگر نیروهای اشغالگر، راهپیمایی هفتگی فلسطینیان در روستای «کفر قدوم» واقع در شرق قلقیلیه را سرکوب کردند؛ در نتیجه آن ده‌ها تن از شهروندان فلسطینی به خاطر استنشاق گاز سمی دچار حالت خفگی شدند.

منابع فلسطینی اعلام کردند، نیروهای اشغالگر به سمت شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی گلوله مشقی و گازاشک آور شلیک کردند که در نتیجه آن ده‌ها تن از شهروندان فلسطینی دچار حالت خفگی شدند.

جمعه هر هفته راهپیمایی‌هایی در محکومیت شهرک‌سازی‌ها در مناطق مختلف کرانه باختری برگزار می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها