موج
کدخبر : ۳۴۰۷۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-340769

ترامپ:

رئیس جمهور آمریکا گفت: جو بایدن هنگامی که معاون رئیس جمهور بود هیچ دستاوردی نداشت و در آینده نیز نمی‌تواند هیچ دستاوردی داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سخنانی در شهر کلیولند ایالت اوهایو بار دیگر به جو بایدن ، نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ۲۰۲۰ تاخت و گفت: جو بایدن هنگامی که معاون رئیس جمهور بود هیچ دستاوردی نداشت و در آینده نیز نمی‌تواند هیچ دستاوردی داشته باشد.

وی افزود: بایدن برنامه‌های جناح چپ افراطی را اجرا و ناآرامی‌های اقتصادی بیشتری را رهبری کرده و برای افزایش مالیات‌ها تلاش خواهد کرد. بایدن شما را خلع سلاح می ‌کند.

ترامپ در ادامه مدعی شد: ما مرز‌های خود را بستیم و از هزاران نفر در مقابل ویروس کرونا محافظت کردیم و اکنون برای بازگشایی مدارس و اقتصاد تلاش خواهیم کرد.

ترامپ درحالی از دستاورد دولت خود در مبارزه با ویروس کرونا دفاع می‌کند که آمریکا هم اینک با فاصله بسیار زیاد در صدر کشور‌های جهان از لحاظ شمار مبتلایان و قربانیان این ویروس قرار دارد. تاکنون ۴ میلیون و ۸۶۲ هزار نفر در آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده اند. از این میان، ۱۵۹ هزار تن جان خود را از دست داده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها