موج

به گزارش رسانه های محلی زندانیان فلسطینی در زندان عوفر توسط نظامیان رژیم صهیونیستی سرکوب شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، پس از شناسایی نخستین مورد ابتلا به ویروس کرونا در زندانهای رژیم صهیونیستی ، همچنان تنش در داخل این زندانها حکمفرماست روزنامه القدس العربی گزارش داد که رژیم صهیونیستی همچنان به سیاست «اهمال‌کاری پزشکی» ادامه می‌دهد و نظامیان این رژیم طی دو روز گذشته به بخشهای مختلف این زندانها یورش می‌برند.

باشگاه فلسطینی «الاسیر» گزارش داد که نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی که وابسته به اداره زندانهای این رژیم هستند، شامگاه گذشته به زندان «عوفر» یورش برده و زندانیان فلسطینی را به شدت سرکوب کردند.

به گزارش این باشگاه، نظامیان صهیونیست همچنین علیه زندانیان از گاز استفاده کردند و این برای دومین بار است که دست به سرکوب زندانیان می‌زنند.

بنا بر این گزارش، نظامیان صهیونیست بامداد امروز، به بخش 16 این زندان یورش بردند و در پی این اقدام، زندانیان دست به اعتراض زده و با سردادن تکبیر، درهای زندان را به هم کوبیدند.

این باشگاه بار دیگر مسئولان صهیونیست را مسئول حفظ جان اسرای فلسطینی حاضر در عوفر دانست و تأکید کرد، درست، وقتی که جهان درگیر کروناست، اسرای در بند زندان، با اقدامات سرکوبگرایانه صهیونیستها روبرو هستند.

مدیریت زندانهای صهیونیستی از آغاز سال گذشته بر شدت سرکوب زندانیان فلسطینی افزوده و زندان عوفر از جمله زندانهایی بوده که شدت سرکوب در آن بسیار بالاست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها