موج

سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین با تهدید رژیم صهیونیستی اعلام کرد هرگز اجازه نخواهد داد توطئه ها اجرایی شود.

به گزارش خبرگزاری موج، «نبیل ابو ردینه» سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که نباید رژیم صهیونیستی یا دولت آمریکا لحظه‌ای فکر کنند که نقشه‌های آمریکا، عملی خواهد شد.

ابوردینه در همایش ملی که در «اریحا» و برای رد طرح اشغال بخش گسترده‌ای از کرانه باختری برگزار شد، گفت: «ملت ما برای مدت زمان طولانی مبارزه و مسیر طولانی را طی کرده است و هرگز اجازه نخواهد داد این توطئه جدید اجرایی شود».

وی ادامه داد: «همان گونه که تشکیلات خودگردان فلسطین و در صدر آن، محمود عباس، معامله قرن را ناکام گذاشت و آن را دفن کرد، ما نیز در حال حاضر در مرحله دفن سیاست الحاق (اشغال) و تمامی اقدامات اسرائیل هستیم».

این مسئول فلسطین با تأکید بر حمایت جامعه بین‌الملل از موضع ملی و حقوق اصولی فلسطین در رد اشغالگری رژیم صهیونیستی ، خاطر نشان کرد، تماسهای تشکیلات خودگردان با سایر کشورهای جهان همچنان ادامه دارد و پاسخهای مثبتی نیز در این زمینه دریافت شده که بیانگر حمایت از حقوق ملت فلسطین است.

به گزارش خبرگزاری «صفا»، ابوردینه با اشاره به اینکه تشکیلات خودگردان اقدامات ملت فلسطین و همچنین بیماری کرونا را از نزدیک تحت نظر دارد، تصریح کرد، جنگ با رژیم صهیونیستی طولانی، سخت و مداوم خواهد بود و برای شکست طرحهای اشغال و «معامله قرن» نیز اقدامات مهمی صورت گرفته است.

وی هشدار داد که اگر صهیونیستها طرح اشغال کرانه باختری را اجرایی کنند، سران فلسطین نیز تصمیمات سختی اتخاذ خواهند کرد که «همه هزینه آن را پرداخت خواهند کرد و ما تنها قربانیان این تصمیم ظالمانه اسرائیل نخواهیم بود».

این مسئول فلسطینی در پایان خاطر نشان کرد، تصمیم و موضع فلسطین، علت اصلی پیروزیها و دستاوردهای این کشور است و تظاهرات علیه صهیونیستها ادامه خواهد داشت و «ملت ما، سر سوزنی، عقب نخواهد نشست».

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها