موج
کدخبر : ۳۳۴۱۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334176

براساس آمار رسمی اعلام شده مجموع قربانیان کرونا در آمریکا به ۱۱۶ هزار و ۹۶۲ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری موج، طبق اعلام دانشگاه «جانز هاپکینز»، در ۲۴ ساعت گذشته، ۸۴۰ نفر دیگر به جمع قربانیان کرونا در آمریکا افزوده شدند تا مجموع این قربانیان به ۱۱۶ هزار و ۹۶۲ نفر برسد از طرف دیگر، در بازه زمانی مذکور، ۲۴ هزار و ۲۱۹ مورد جدید به مبتلایان به ویروس «کووید-۱۹» در ایالات متحده آمریکا افزوده شد و مجموع این آمار به دو میلیون و ۱۳۷ هزار و ۷۰۷ نفر افزایش یافت.

مقایسه آمار و ارقام جدید دانشگاه جانز هاپکینز با آمار و ارقام یک روز قبل این مرکز نشان می‌دهد که تعداد مبتلایان به کرونا و قربانیان این ویروس ناشناخته مجدداً یک سیر صعودی را در پیش گرفته است.

از طرف دیگر، پایگاه اطلاع‌رسانی worldometers، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا را دو میلیون و ۲۰۸ هزار نفر و مجموع قربانیان آن را ۱۱۹ هزار و ۱۳۲ نفر گزارش کرده است. ایالت نیویورک با ۴۰۵ هزار و ۷۸۵ مورد ابتلا و ۳۰ هزار و ۹۹۸ قربانی، همچنان کانون بیماری همه‌گیر کرونا در‌ آمریکا است.

طبق آمار و ارقام دانشگاه جانز هاپکینز، تاکنون دستکم هشت میلیون و ۱۵۵ هزار و ۲۶۶ نفر از مردم سراسر جهان به کووید-۱۹ آلوده شده‌اند و از آن میان ۴۴۱ هزار و ۵۰۵ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند و سه میلیون و ۹۴۵ هزار و ۷۶۳ نفر نیز بهبود یافته‌اند. آمریکا همچنان در صدر کشورهای جهان با بیشترین آمار و ارقام مبتلایان به کرونا و قربانیان این ویروس قرار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها