موج

مسئول محور شمال در سازمان الحشد الشعبی از هلاکت ۵۰ داعشی در عراق طی ماه جاری میلادی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، «علی الحسینی» مسئول محور شمال در سازمان الحشد الشعبی عراق اعلام کرد که طی ماه جاری میلادی، بیش از ۵۰ تروریست داعشی در عراق کشته شدند.

وی در گفت‌وگو با پایگاه خبری «المعلومه» تصریح کرد: طی عملیات‌های پیشگیرانه سازمان الحشد الشعبی و سایر تشکیلات امنیتی با پشتیبانی جنگنده‌های عراقی طی ماه جاری میلادی بیش از 50 تروریست داعش کشته شدند.

الحسینی توضیح داد که مهمترین این عملیات‌ها در دو استان کرکوک و الانبار صورت گرفت که طی آن شماری از سرکرده‌های مهم و برجسته داعش از بین رفتند. این عملیات‌ها در چارچوب اهداف اطلاعاتی مشخص و در پاسخ به حملات تروریستی صورت گرفته در صلاح‌الدین، دیالی و سایر مناطق صورت گرفت.

در یک ماه اخیر فعالیت هسته‌های خاموش داعش در مناطق مختلف استان دیالی، صلاح‌الدین، نینوی، کرکوک و الانبار افزایش یافته و تروریست‌ها در قالب گروههای دو الی سه نفره به نیروهای امنیتی عراق و غیر نظامیان حمله می‌کنند. همزمان نیروهای الحشد الشعبی و ارتش عراق نیز سلسله عملیات‌هایی برای سرکوب تروریست‌ها آغاز کرده‌اند.

در همین ارتباط، شب گذشته (دوشنبه) نیز الحشد الشعبی موفق شده بود پانزده تن از عناصر داعشی را در  استان «نینوی» (شمال عراق) دستگیر کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها