موج

خبرگزاری رسمی دولت سوریه:

خبرگزاری رسمی دولت سوریه از حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به دمشق با هدف ترور اکرم العجوری از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی فلسطین خبر داده است.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، خبرگزاری رسمی دولت سوریه(سانا) اعلام کرد: 2 نفر در جریان حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به دمشق جان خود را از دست داده اند. این حمله در اوایل روز سه شنبه(21 آبان ماه) و با هدف به قتل رساندن یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین انجام شده است.

سانا افزوده: جنگنده های رژیم صهیونیستی 3 موشک را به محله ای در دمشق شلیک کرده اند. 1 موشک از این 3 موشک، توسط سامانه های پدافندی سوریه دفع شده است. با این حال، 2 موشک دیگر به یک ساختمان برخورد کرده است که در نتیجه آن دو نفر کشته و 10 تن دیگر نیز زخمی شده اند. 

اکرم العجوری از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی از این حمله جان سالم به در برده است. با این حال، پسرِ او در جریان این حمله به شهادت رسیده است. دختر این فرمانده جهاد اسلامی نیز در میان مجروح شدگان حمله هوایی رژیم صهیونیستی هستند. جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای تلاش رژیم صهیونیستی برای ترور العجوری را تایید کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها