موج
کدخبر : ۲۷۴۴۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-274491

مدیر یک شرکت تکنولوژی و توریسم در ترکیه گفته است: درآمدهای ترکیه از صنعت توریسم، با توجه به دیجیتالی شدن شرکت های توریستی می تواند به رقم 100 میلیارد دلار تا سال 2023 برسد.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه ، مدیر یک شرکت تکنولوژی و توریسم در ترکیه گفته است: درآمدهای ترکیه از صنعت توریسم، با توجه به دیجیتالی شدن شرکت های توریستی می تواند به رقم 100 میلیارد دلار تا سال 2023 برسد. 

"رمضان بکر" مدیر یک شرکت فعال در حوزه تکنولوژی دیجیتال و توریسم با نام گروه CRM گفته است: ما باید بخش توریسم خود را به نحو درستی گسترش دهیم. ما باید درآمدهای توریستی خود را از 670 دلار به ازای هر توریست، به 1000 دلار افزایش دهیم.

ترکیه قادر است توریست هایی را از گروه های درآمدی بالا، با برداشتن گام هایی در صنعت توریسم و در راستای رضایت مشتریان، به خود جذب کند. بِکِر با تاکید بر دیجیتالی شدن شرکت های توریستی گفته است این امر می تواند فرصت های بازاریابی بهتر و رضایت مشتری بیشتری را سبب شود. وی تاکید کرده: شرکت های فعال در صنعت توریسم باید حضور فعال در شبکه های اجتماعی داشته باشند و با مشتریان ارتباط برقرار کنند و از تکنولوژی های جدید پیروی کنند. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها