موج
کدخبر : ۲۶۷۸۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-267879

درخواست ترامپ از چین:

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفته است از چین درخواست کرده تا سریعا تمامی تعرفه های این کشور بر تولیدات کشاورزی و دامی آمریکا را حذف کند. این درخواست در راستای پیشرفت خوب و مناسب مذاکرات تجاری دو طرف صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفته است از چین درخواست کرده تا سریعا تمامی تعرفه های این کشور بر تولیدات کشاورزی و دامی آمریکا را حذف کند. این درخواست در راستای پیشرفت خوب و مناسب مذاکرات تجاری دو طرف صورت گرفته است. 

ترامپ همچنین اعمال تعرفه 25 درصدی بر کالاهای چینی را که قرار بود در ماه مارس اجرایی شود، به تعویق انداخته است. ترامپ گفته: "من از چینی ها خواسته ام تا هر چه سریع تر تمامی تعرفه ها بر تولیدات کشاورزی و دامی آمریکا(مثل گوشت گاو و خوک) را با توجه به پیشرفت مناسب ما در جریان مذاکرات تجاری، حذف کنند". 

در این راستا، ترامپ انجام خواسته خود توسط چین را برای کشاورزان و دامداران آمریکایی و همچنین خودش، بسیار مهم توصیف کرده است. کشاورزان برای حزب جمهوری خواه بسیار مهم هستند(یکی از پایگاه های حمایتی جمهوری خواهان هستند) و جنگ تجاری رئیس جمهور آمریکا با چین، عمیقا آن ها را متاثر ساخته است.  

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها