موج
کدخبر : ۲۶۶۴۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-266472

دومینوی آمریکایی:

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در اظهاراتی گفته است: ایالات متحده آمریکا از مردم کوبا و نیکاراگوئه برای مقاومت و مخالفت علیه حکومت هایشان حمایت خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از راشاتودی، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در اظهاراتی گفته است: ایالات متحده آمریکا از مردم کوبا و نیکاراگوئه برای مقاومت و مخالفت علیه حکومت هایشان حمایت خواهد کرد. این اظهار نظر در شرایطی ایراد شده که دولت آمریکا شدیدا به دنبال تغییر حکومت در ونزوئلا است. 

پمپئو حمایت از مردم کوبا و نیکاراگوئه علیه حکومت هایشان را در جریان مصاحبه با "تلموندو" و در پاسخ به این پرسش که آیا آمریکا به دیگر ملت های آمریکای لاتین که در شرایط مشابهی با مردم ونزوئلا به سر می برند نیز کمک می کند یا خیر عنوان کرده است. وی گفته:"ونزوئلا همواره به ملت های آمریکای جنوبی که زیر سایه یک رژیم اقتدارگرا زندگی می کنند کمک کرده است و به این سیاست ادامه خواهد داد. این سیاست نه فقط در ونزوئلا بلکه در کوبا و نیکاراگوئه نیز دنبال خواهد شد".

پمپئو افزوده:"آمریکا به ملت هایی که زیر یوغ رژیم های اقتدارگرا زندگی می کنند، برای به دست آوردن شرایط بهتر زندگی کمک می کند".

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها