موج

روسیه و عربستان سعودی به دنبال سرمایه گذاری های دو جانبه در صنعت توریسم هستند. رئیس صندوق سرمایه گذاری روسیه کیریل دیمیتریف گفته: "قرار است سرمایه گذاری عربستان در روسیه بویژه در بخش توریسم افزایش یابد".

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از راشا تودی، روسیه و عربستان سعودی به دنبال سرمایه گذاری های دو جانبه در صنعت توریسم هستند. رئیس صندوق سرمایه گذاری روسیه کیریل دیمیتریف گفته: "قرار است سرمایه گذاری عربستان در روسیه بویژه در بخش توریسم افزایش یابد".

صندوق سرمایه گذاری روسی-چینی-سعودی نیز قرار است سرمایه گذاری هایی را در کشور عربستان و با حمایت دولت این کشور انجام دهد. به گفته دیمیتریف، عربستان به ورود توریست های روسی به کشورش بسیار علاقه مند است.

دیمیتریف گفته است:"قریب به 6 میلیون توریست روسی سالانه به ترکیه سفر می کنند. سه میلیون نفر هم به مصر سفر می کنند. ما مشتاق سفر توریست های بیشتری از کشور خود به اینجا یعنی عربستان هستیم".  

دیمیتریف تاکید کرده که عربستان و روسیه مصمم هستند تا همکاری های فرهنگی-اقتصادی خود را ارتقا دهند. دیمیتریف روز دوشنبه در مراسم افتتاح چند پروژه بزرگ توریستی در شهر توریستی العولی شرکت کرده بود. در این مراسم، محمد بن سلمان ولیعهد عربستان نیز حضور داشته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها