پلیس هوستون آمریکا از تیراندازی به 4 افسر پلیس در جریان بررسی ها راجع به یک پرونده مواد مخدر خبر داد. حال 2 تن از افسران پلیس، اورژانسی گزارش شده است.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از رویترز، رئیس پلیس هوستون در ایالات متحده آمریکا از تیراندازی به 4 نیروی پلیس در هوستون در جریان بررسی های مرتبط با یک پرونده مواد مخدر خبر داده است. 2 مظنون نیز در اثر تیراندازی جان خود را از دست داده اند. 

رئیس پلیس هوستون گفته است:"2 افسر پلیس از ناحیه گردن هدف تیراندازی قرار گرفته اند و هم اکنون در اتاق عمل هستند". وی افزوده است: "آن ها در وضعیت اورژانسی اما باثباتی به سر می برند. دو افسر دیگر پلیس نیز به مدت 24 ساعت دیگر در بیمارستان بستری خواهند بود اما مشکل ان ها چندان جدی نیست". پلیس هوستون اعلام کرده است که این افسران در جریان ورود به یک منزل برای انجام تحقیقات راجع به یک پرونده مواد مخدر، هدف تیراندازی قرار گرفته اند. 

پلیس گفته است:"بلافاصله پس از آنکه ماموران پلیس در ورودی منزل را برای ورود شکستند با تیراندازی از جانب یک یا دو مظنون مواجه شدند". در این واقعه، یک افسر پلیس هم (نفر پنجم) از ناحیه زانو آسیب دیده است.