موج
کدخبر : ۳۷۱۰۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-371086

غلامرضا سلیمانی:

کسب رتبه نخست بیمه مرکزی در حوزه خدمات الکترونیکی برای سومین سال پیاپی از عزم جدی صنعت بیمه برای استقرار دولت الکترونیک و تسهیل خدمات رسانی به آحاد جامعه حکایت دارد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی ، غلامرضا سلیمانی که صبح امروز جایزه ویژه تکمیل زیرساخت های فن آوری را از رئیس جمهور، دریافت کرد با اعلام این مطلب افزود: مانع زدایی در ارائه خدمات بیمه ای از مهمترین راهبردهای صنعت بیمه به شمار می رود و با تمهیدات صورت گرفته این روند با شتاب بیشتری ادامه خواهد داشت.

رئیس کل بیمه مرکزی با تاکید بر آمادگی صنعت بیمه برای تحقق شعار امسال، اظهار داشت: پشتیبانی از تولید در دو بخش آرامش بخشی به تولیدگران و سرمایه گذاری در بخش های گوناگون توسعه ای از راهبردهای اساسی و رویکردهای مهم صنعت بیمه در سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

وی از تلاش نهاد ناظر صنعت بیمه برای کاغذزدایی از خدمات بیمه ای خبر داد و خاطرنشان کرد: تسهیل در عملیات بیمه گری از مرحله صدور بیمه نامه تا فرایند پرداخت خسارت می تواند ضریب نفوذ بیمه در کشور را ارتقا داده و به همگانی سازی محصولات بیمه ای کمک کند.

رئیس شورای عالی بیمه، تبادل اطلاعات و تعامل در ارتباطات را زمینه ساز تحقق شعار مقام معظم رهبری در سال جدید ارزیابی کرد و افزود: بخشی نگری در دولت الکترونیک هیچ معنا و مفهومی ندارد و تنها با تجمیع اطلاعات و تحلیل نقطه به نقطه داده هاست که می توان کار خدمات رسانی را به سامان رساند.

دکتر سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود از سال ۱۴۰۰ به عنوان سال سرنوشت ساز صنعت بیمه یاد کرد و افزود: ماموریت های حساسی پیش روی این صنعت قرار دارد که اجرای دقیق مقررات بیمه ای و راه اندازی صندوق حوادث طبیعی از مهمترین آنها به شمار می آید.

وی در همین راستا اظهار داشت: با فعال سازی قابلیت های بیمه ای در کشور، هم آرامش و امنیت به بخش های تولیدی و خدماتی باز می گردد و هم دغدغه دولت برای رفع موانع به حداقل خواهد رسید.

شایان ذکر است صبح امروز دکتر حسن روحانی با قدردانی از تلاش بیمه مرکزی در تقویت و استقرار دولت الکترونیک، لوح سپاس را به رئیس کل بیمه مرکزی و تنی چند از وزرا و مسئولان ارشد کشور اعطا کرد.

در متن این لوح سپاس رئیس جمهور از دولت الکترونیک و هوشمند به عنوان یکی از برنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید یاد کرد.

رئیس جمهور در این سپاس نامه به دلیل تلاش برای ایجاد زیرساخت و سکوهای خدماتی و همچنین تسریع در خدمت رسانی به مردم، کسب رتبه نخست را در بین تمامی دستگاه های اجرایی به رئیس کل بیمه مرکزی تبریک گفت و برای ایشان موفقیت های بیشتری آرزو کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها