موج
کدخبر : ۳۲۷۹۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327957

تفاهم‌ نامه همکاری بیمه ایران و سازمان نظام پزشکی کشور ‌برای حمایت از کادر درمانی در مقابله با ویروس کرونا به انضا رسید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، تفاهم‌ نامه همکاری بیمه ایران و سازمان نظام پزشکی کشور ‌برای حمایت از کادر درمانی در مقابله با ویروس کرونا به همراه توافق‌نامه اجرایی طرح سپاس مردم ایران (سما) در مراسمی با حضور علیرضا زالی رییس ستاد فرماندهی عملیات و مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، به امضا رسید.

براساس این تفاهم نامه بیمه ایران پرداخت غرامت فوت ناشی از ابتلای کادر درمان کشور اعم از پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان و کادر ‌اداری و خدماتی که در مراکز درمانی دولتی و خصوصی به عنوان جبهه خدمت‌رسانی به بیماران مبتلا ‌به کرونا فعالیت می کنند و با ابتلای به ویروس کرونا در حین خدمت به درجه رفیع شهید خدمت ‌نائل می شوند را از محل منابع جمع آوری شده حساب ویژه طرح، غرامت می دهد. 

بر مبنای این تفاهم نامه، #بیمه_ایران به عنوان مجری طرح، از محل منابع و وجوه جمع آوری شده با معرفی صندوق مبلغ ۵۰۰ میلیون ‌ریال غرامت پرداخت خواهد کرد. پرداخت غرامت به ذینفعان هر یک از فوت‌شدگان کادر درمان ناشی از ‌ویروس کرونا، تا حداکثر مبلغ موجودی حساب طرح صورت می پذیرد و ایفای تعهدات از محل این حساب، برای فوت‌شدگان قبل از امضای این ‌توافق نامه نیز صورت می پذیرد.‌

شایان ذکر است این طرح بعد از اجرای موفق طرح حمایتی بیمه گری سپاس از حافظان سلامت، دومین طرح بیمه ایران در حمایت از کادر درمان کشور می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها