موج
کدخبر : ۲۷۶۷۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-276777

مدیر امور نمایندگان بیمه کوثر عنوان کرد:

شبکه فروش با تغییر رویکرد از بازاریابی به بازارسنجی به موفقیت دست پیدا می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر ، مدیر امور نمایندگان شرکت در مراسم تجلیل از نمایندگان برتر بیمه کوثر ضمن بیان مطلب فوق، اظهار کرد: امروزه نمایندگان باید علاوه‌ بر انگیزه به دانش فنی، مالی و بازاریابی تسلط داشته باشند تا بتوانند به مردم انگیزه سرمایه‌گذاری در صنعت بیمه دهند.

معصومه نجات‌بخش افزود: نمایندگان با این دانش می‌توانند آگاهی مردم به بیمه را افزایش دهند و احساس نیاز به این خدمت را در آنها به وجود آورند.

وی با بیان اینکه نمایندگان حاضر در این همایش از بالاترین دانش فنی، مالی، بازاریابی و ارتباط با مشتری برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: با اجرای دقیق آیین‌نامه‌‌ها و وجود این همکاران شرکت بیمه کوثر می‌تواند همچنان به عنوان یکی از منظم‌ترین، پیشروترین، پرفروش‌ترین و سودآورترین شرکت‌ها در صنعت بیمه مطرح باشد.

مدیر امور نمایندگان شرکت بیمه کوثر با اشاره به اینکه عمر فروش بیمه‌نامه به روش‌های سنتی پایان یافته است، افزود: در حال حاضر شرکت‌ها و نمایندگانی موفق خواهند بود که بتوانند کسب و کار خود را با فناوری‌های نوین همراه کنند. در همین راستا شرکت بیمه کوثر در سال گذشته توانست با همکاری یک گروه استارت‌آپی، اپلیکیشن صدور بیمه‌نامه بدنه هوشمند سفر را تحت عنوان «مرکوری» راه‌اندازی و شخصی‌سازی کند.

او تاکید کرد: اکنون باید به دنبال روابط پایدار با مشتریان، به‌ویژه مشتریان وفادار خود باشیم و با یکپارچه‌سازی تعامل با بازار هدف می‌توان جایگاه و ارزش مشتری را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر بیمه کوثر سامانه ارتباط با مشتریان (CRM) را برای یکپارچه‌سازی و تکمیل بانک اطلاعات مشتریان راه‌اندازی کرده است و در آینده نزدیک در اختیار تمامی نمایندگان شرکت قرار خواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها