موج
کدخبر : ۲۶۹۰۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269097

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به همراه طبلشی رئیس اداره کل پشتیبانی در سفر به استان فارس از دوایر ستادی و شعب فسا، کازرون و مرودشت بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، توکلی ضمن بررسی منابع، مصارف و مطالبات استان فارس در جمع همکاران شعب گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران در سیستم بانکی جایگاه ویژه ای دارد و همگی باید با تلاش مضاعف روز به روز در راستای بهبود این جایگاه تلاش کنیم.

وی بیان داشت: تکریم ارباب رجوع و احترام به مشتری از نکات مهم و اساسی در بانکداری قرض الحسنه است و لازم است تا تمامی همکاران برای جذب منابع پایدار و رسیدن به اهداف بانک تلاش کنند.

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران در بازدید از شعبه مرودشت اظهارداشت: کارکنان بانک باید با تمام توان خود در جهت موفقیت مجموعه و رعایت هرچه بهتر دستورالعمل ها و بخشنامه های بانکی اهتمام داشته باشند.

وی در خصوص اهمیت موضوع قرض الحسنه، نحوه مراوده با مشتریان، بهداشت اعتباری پرونده های تسهیلاتی و رعایت دستورالعمل های بانک نکاتی را ارائه و خاطر نشان کرد: موفقیت و رسیدن به اهداف بانک مستلزم تلاش همه جانبه همکاران است. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها