موج
کدخبر : ۲۶۹۰۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269086

رئیس هیات مدیره بانک:

رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در آخرین جلسه شورای مدیران سال ۹۷ اظهارداشت: تا کنون وظایف زیادی در حوزه مسئولیت های اجتماعی تقبل شده و این بانک در ارائه خدمت به مردم موفق عمل کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران ، محسن پدرام با اشاره به عملکرد بانک در سال ۹۷ بیان داشت: در سال جاری اقدامات خوبی برای این بانک رقم خورد که دائمی شدن فعالیت بانک قرض الحسنه مهر ایران از سوی بانک مرکزی از جمله آنها می باشد.

وی افزود: همچنین، امسال، طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی جزء بانک های عامل قانون توسعه اشتغال مناطق روستایی و عشایری قرار گرفتیم که این تصویب برای اجرای مسئولیت های اجتماعی بانک حایز اهمیت است.

پدرام به قدردانی وزیر امور اقتصادی و دارایی وقت از عملکرد بانک اشاره کرد و اظهارداشت: باتوجه به فشارهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی به ملت و کشور ایران، میزان تقاضا در بخش تسهیلات خرد برای رفع مایحتاج ضروری مردم بیشتر شده است.

وی افزود: این امر سبب شده تا به نحوی برای پوشش نیاز مردم، تسهیلات بیشتری نسبت به سال های گذشته پرداخت شود و مصارف ما افزایش پیدا کند. 

رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران تصریح کرد: خوشبختانه، با مدیریت صحیح منابع و مصارف توانسته ایم این شرایط را به خوبی پشت سر بگذاریم و نیاز است تا در سال آینده نیز این مدیریت به نحو مطلوبی ادامه پیدا کند .

وی خاطرنشان کرد: با گذشت زمان بانک قرض الحسنه مهر ایران رو به بزرگ شدن است و تکالیفی که بر دوش آن واگذار می شود به مراتب بزرگتر از سال های گذشته خواهد بود.

پدرام اضافه کرد: با تلاش همکاران، فعالیت این بانک در میان سایر بانک ها و همچنین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نهادینه شده، به همین منظور سطح توقع از پتانسیل های بانک به مراتب افزایش یافته است.

وی ادامه داد: با اهتمام کارکنان بانک در حوزه مسئولیت هایی که بانک مرکزی بر ذمه ما قرار داده بود، عملکرد قابل قبولی داشتیم و سهم بالایی از تعهداتمان را عملی کردیم.

رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهارداشت: طبعاً در سال آینده وظایفی که بر بانک قرض الحسنه مهر ایران تکلیف می شود بیشتر خواهد بود و امیدوارم که بانک با برنامه ریزی های مدیران خود و اهتمام همکاران در اجرای مصوبات، در این باره موفق عمل کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها