موج
کدخبر : ۳۹۴۷۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394741

شبیب جعفرزاده:

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یکهزار و 840 طرح اشتغال زایی برای مددجویان و نیازمندان این استان راه اندازی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، شبیب جعفرزاده معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان افزود: اجرای این تعداد طرح اشتغال زایی از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه، کاریابی در موسسات و مراکز تولیدی خدماتی و نیز از طریق راهبران شغلی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه استان ایلام در زمینه کاریابی توانسته است رتبه نخست کشور را به دست آورد،اظهار داشت: امسال در زمینه کاریابی این نهاد بیش از 640 مورد اشتغال ایجاد کرده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد ایلام با اشاره به اینکه برای ایجاد اشتغال از طریق پرداخت تسهیلات حدود 52 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است،تصریح کرد: برنامه این نهاد در این زمینه تا پایان سال حدود 260 میلیارد تومان است.

جعفرزاده خاطرنشان کرد: در زمینه ایجاد شغل نیز برنامه این نهاد ایجاد بیش از 6 هزار فرصت شغلی است که امداد استان ایلام مصمم است حداقل این تعداد شغل را محقق نماید.

وی با بیان اینکه آموزش و مهارت آموزی مددجویان جویای شغل یکی از برنامه های مهم این نهاد است،خاطرنشان کرد: تاکنون حدود 2 هزارو 500 مددجوی جویای کار در این زمینه آموزش دیده اند و تا پایان سال این برنامه به حدود 3 هزار نفر خواهد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها