موج
کدخبر : ۳۸۸۴۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-388418

نورالله دلخواه:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام از ثبت بیش از 12 میلیون تردد وسایل نقلیه در 4 ماهه نخست امسال در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، نورالله دلخواه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام افزود: در چهار ماهه نخست امسال 12 میلیون و 724 هزار و 985 تردد وسایل نقلیه سبک و سنگین در محورهای مواصلاتی استان ایلام  به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7 درصد افزایش داشته است.

 وی اظهار داشت: بر اساس نتایج استخراج شده از سامانه های ترددشمار سهم وسایل نقلیه سنگین از کل تردد در محورهای مواصلاتی استان یک میلیون و 438 هزار است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20 درصد افزایش را نشان می دهد

 دلخواه به محورهای مواصلاتی که بیشترین و کمترین تردد در آنها به ثبت رسیده اشاره و خاطر نشان کرد: محور ایلام- ایوان با بیش از 629 هزار تردد دارای بیشترین تردد و محور صالح آباد – مهران با بیش از 81 هزار تردد دارای کمترین میزان تردد وسایل نقلیه در این بازه زمانی بوده اند.

 مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای اضافه کرد: بیش از 120 دستگاه دوربین ثبت تخلف و تردد شمار در محورهای مواصلاتی استان ایلام فعال می باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها