موج
کدخبر : ۳۸۷۶۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387606

قنبر موسی نژاد:

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام از تحویل و اهدای یکهزار و 100رأس دام قربانی به قربانگاه های کمیته امداد تا ظهر امروز توسط مردم نیکوکار این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، قنبر موسی نژاد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام در سفر به شهرستان دره شهر افزود: از آنجایی اهدای نذورات قربانی به قربانگاهها و دفاتر کمیته امداد ادامه دارد،پیش بینی می شود این نذورات به بیش ازیکهزار و 500 رأس دام برسد.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد هر ساله در عید قربان اقدام به جمع آوری،ذبح و توزیع نذورات قربانی مردم نیکوکار استان می کند، اظهار داشت: امسال نیز راه اندازی این تعداد قربانگاه با حضور کارشناسان شبکه های بهداشت استان و دانشگاه علوم پزشکی و زیر نظر  مراکز دامپزشکی استان فعالیت خواهند کرد.

وی ادامه داد: هدف کمیته امداد این است بستر و فضای مناسبی را فراهم  کند تا مردم نیکوکار استان نذورات قربانی خود را برای توزیع در بین نیازمندان در اختیار این قربانگاهها و یا دفاتر کمیته امداد نمایند.

موسی نزاد با بیان اینکه کمیته امداد از قبل خانواده های محروم و با میزان فقر بالا را شناسایی کرده است، خاطرنشان کرد:نذورات قربانی مردم،بلافاصله پس از ذبح و بسته بندی بین نیازمندان این استان توزیع می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با اشاره به اینکه امسال یک رویداد فرهنگی  بزرگ و کنگره بزرگداشت 3 هزار شهید استان برگزار می شود،درخواست ما این است مردم به نیابت از شهدا نذورات قربانی خود را اهداء کنند تا هم ادای دینی نسبت به 3 هزار شهید استان صورت گیرد و هم اینکه خانواده های نیازمند استان بتوانند از کمک ها و نذورات مردم نوع دوست استان بهره گیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها