موج
کدخبر : ۳۸۷۴۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-387484

جهانگیر رستمزاد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با اشاره به اینکه خروج و صادرات هر گونه سیمان تا رفع نیاز استان ایلام ممنوع است،گفت: در صورت رفع نیاز پروژه های عمرانی و ساختمانی سطح استان می توانند کار صادرات آن را طبق روال قبلی از سر بگیرند.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، جهانگیر رستمزاد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه همه واحدهای توزیع سیمان حق افزایش قیمت ندارند و دستگاه های نظارتی و تعزیرات باید فعال شوند و با هرگونه افزایش قیمت مقابله کنند،افزود:قیمت نان نیز تغییر نکرده و اعتراض و تجمع نانوایی ها غیر قانونی است.

وی با اشاره به اینکه تغییر قیمت رسمی نان از طریق ستاد تنظیم بازار کشور مصوب و اعلام می شود اما تحت هیچ شرایطی قیمت نان را بدون مصوب ملی نمی توانیم تغییر دهیم،اظهار داشت:تا ازطریق تنظیم بازار کشور اعلام نشود ما نمی توانیم قیمت نان را تغییر دهیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از واحدهای توزیع کننده سیمان و نانوایی های ایلام خواست از افزایش خودسرانه قیمت خودداری کنند،درغیر این صورت تحویل مراجع قضایی داده می شوند،تصریح کرد:هر گونه افزایش قیمت سیمان و نان در سطح استان ممنوع و غیر قانونی و با متخلفان برخورد خواهد شد.

رستمزاد با بیان اینکه به علت مشکلات قطعی برق تولید صنایع به مدت چند روز قطع شد وهمین مسأله نوعی نابسامانی در عرضه برخی محصولات به دلیل کمبود آنها ایجاد کرده است،خاطرنشان کرد:کارخانه سیمان ایلام  2 روز است که فعال بوده و اکنون به میزان کافی سیمان در بازار موجود است.

وی با بیان اینکه هیچ گونه افزایش قیمت سیمان در ایلام نداریم و هر مغازه ای خارج از قیمت مصوب 32 هزارتومان بفروشد، تعطیل و لغو پروانه می شود،گفت: اکنون سیمان به وفور وجود دارد و هیچ کس حق افزایش قیمت سیمان در بازار ندارد.

شایان ذکر است که در این نشست مشکلات طرح پرواز بندی، طرح پروفیل زاگرس، شرکت توسعه آب و نیروی ایران مجری طرح سامانه گرمسیری، ایجاد رمپ برای جایگاه سوخت کنار گذر شرقی ایلام، شرکت سالم گستر ایوان و کارخانه پتروشیمی هلیلان بررسی و مصوباتی در راستای رفع مشکلات آنها مصوب شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها