موج
کدخبر : ۳۸۶۷۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386732

خیراله گراوند:

فرماندار ایلام گفت:میزان تقاضا برای دریافت برگه تردد توسط افرادی که خواهان خروج از شهر به سایر مناطق هستند بیش از حد انتظار است در حالی که باید برگه تردد فقط برای افراد دارای کار قضایی یا پزشکی صادر شود.

خیراله گراوند فرماندار شهرستان ایلام در جلسه قرارگاه مقابله با کرونای استان که درفرمانداری ایلام برگزار شد، افزود: تجمع مردم در فرمانداری برای گرفتن برگه تردد به سایر نقاط خود می تواند عاملی مهم در انتقال ویروس کرونا باشد که باید برای این معضل توسط مسئولان چاره اندیشی شود.

 وی اظهار داشت:همچنین برگزاری مراسم‌های جشن و عزا به ویژه ختم یک معضل اساسی در شیوع و گسترش ویروس کرونا در سطح شهر ایلام است که باید با این موضوع  برخورد شود.

فرماندار ایلام تصریح کرد:با توجه به شیوع موج پنجم کرونا، اگر اقدامات پیشگیرانه انجام نشود مشکلاتی عدیده ای ایجاد خواهد شد و بنابراین باید مردم به ویژه صنوف مختلف نسبت به رعایت شیوه نامه های بهداشتی از جمله فاصله گذاری اجتماعی و زدن‌ ماسک اهتمام داشته باشند.

در این نشست مقرر شد نظارت های جدی نسبت به رعایت شیوه نامه های بهداشتی در نانوایی های سطح شهر، تعطیلی رستوران ها، باشگاه های ورزشی، آموزشگاه ها و مراکز بازی، آرامستان ها انجام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها