موج
کدخبر : ۳۸۴۴۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-384442

سردار شاکرمی:

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: جشن گرامیداشت سالروز آزاد سازی شهر مهران در شهر ایلام با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت مصوبات ستاد استانی کرونا برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در جلسه استانی ستاد گرامیداشت آزادسازی مهران که در محل در ستاد سپاه استان برگزارشد، افزود:بمنظور گرامیداشت سالروز آزاد سازی مهران در عملیات کربلای یک، جشن بزرگی با حضور مردم و با رعایت پروتکل های بهداشتی در مرکز شهر ایلام برگزار می شود و صداوسیما بصورت ویژه این مراسم را پوشش خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان مهران با توجه به وضعیت قرمز کرونایی، برنامه های ویژه ای در فضای مجازی برگزار خواهد شد،اظهار داشت:رونمایی از کتاب های دوران دفاع مقدس، اردوهای راهیان نور، دیدار با خانواده های معظم شهیدان و ایثارگران، تجلیل از فرماندهان عملیات کربلای یک از برنامه های گرامیداشت سالروز آزاد سازی شهر مهران است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین استان ایلام با بیان اینکه آزاد سازی مهران علاوه برکشیدن خط بطلان بر استراتژی دفاع متحرک رژیم بعث، موجب بالا بردن روحیه رزمندگان برای عملیات های بعدی شد،تصریح کرد:در دهم تیر ماه سال ۶۵ با آزاد سازی مهران حماسه ای در استان ایلام رقم خورد که هیچگاه در غبار زمان فراموش نخواهد شد.

شهر مهران در 10 تیرماه سال 1365 با تلاش مردمی، بسیج، سپاه پاسداران، ارتش حمهوری اسلامی و مجموعه نیروهای مسلح آزاد شد و حضرت امام (ره) فرمود " مهران را هم خدا آزاد کرد"

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها