موج
کدخبر : ۳۸۳۰۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-383094

حجت الاسلام کریمی تبار:

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: حضور حداکثری و هوشمندانه مردم در پای صندوق های رای می تواند حل کننده بسیاری از مشکلات مردم باشد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام پس از انداختن رای خود به صندوق در جمع خبرنگاران افزود: حضور هوشمندانه مردم امروز در پای صندوق های رای پشتوانه ای قوی برای رئیس جمهور آینده خواهد بود و فرد منتخب انگیزه بیشتری برای رفع مشکلات مردم دارد.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور آینده باید خواسته ها و دغدغه های مردم را در اولویت کاری خود قرار دهد و مشکلات مردم را حل و فصل کند،اظهار داشت: مردم در این انتخابات با حضور پرشور خود موجب افزایش اقتدار ایران در جهان می شوند و بار دیگر استکبار جهانی مایوس خواهد شد.

وی حضور آگاهانه در پای صندوق های رای را دخالت هر فرد در تعیین سرنوشت خود دانست و گفت: رئیس جمهور آینده صدای دردهای مردم را بشنود، مشکلات آنان را برطرف و خط پایانی برای تغییر شرایط اقتصادی موجود باشد.

حجت الاسلام کریمی تبار از مردم استان درخواست کرد امروز در پای صندوق های رای حاضر و به فردی اصلح و جهادی که توان مدیریت کشور را دارد، رای دهند.

حجت الاسلام و المسلمین اله نور کریمی تبار با حضور در شعبه 37 واقع در مسجد صاحب الزمان شهر ایلام رای خود را به صندوق انداخت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها