موج
کدخبر : ۳۷۷۷۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377760

نورالله دلخواه:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: عملیات ساخت و بهسازی 52 پروژه راه روستایی در این استان در دست اجراست که با بهره‌برداری از آنها وضعیت راه‌های روستایی در سطح استان بهبود می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، نورالله دلخواه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام با اشاره به اینکه 18 مقطع پرخطر از جاده های استان در سال جاری به منظور ایمن سازی و کاهش تصادفات و تلفات جاده ای اصلاح می شود،افزود: انتظار می رود با تخصیص اعتبارات به موقع در سال جاری این نقاط حادثه‌خیز اصلاح شوند.

وی اظهار داشت: سال جاری علاوه بر اقدامات نگهداری راه های استان،عملیات لکه گیری آسفالت، خط کشی راه ها، نصب تابلو، بهسازی و اجرای ماسه آسفالت مقاطع از بین رفته رویه راه ها به طول 100کیلومتر نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام با بیان اینکه به منظور نگهداری پل ها و ابنیه فنی، عملیات تنقیه 400 دستگاه پل و تنظیم بستر و لایه روبی بیش از 50 دستگاه پل بزرگ نیز در اولویت برنامه کاری قرار دارد،تصریح کرد:روکش آسفالت 948 کیلومتر از جاده‌های این استان در طول چند سال گذشته انجام شده است.

دلخواه خاطرنشان کرد: 63 کیلومتر اجرای لایه حفاظتی فوگسیل، اجرای لایه حفاظتی میکروسرفیسینگ به طول 27 کیلومتر، تعمیرات اساسی یک هزار دستگاه پل و ایمن سازی 138 پل دیگر نیز از دیگر اقدامات انجام شده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام در طول فعالیت دولت تدبیر و امید بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلامگفت: 13هزار و 630 کیلومتر خط کشی راه ها، نصب 156 کیلومتر نیوجرسی مفصلی و گاردریل، نصب 47هزار و 774عدد تابلو  انتظامی، اخطاری، خطرنما، مسیرنما و نصب تابلوهای اطلاعاتی در سه هزار و 83 مترمربع مسیر ارتباطی از دیگر اقدامات انجام شده در چند سال اخیر بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها