موج
کدخبر : ۳۷۷۷۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377755

شمس اللهی :

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از واگذاری دو هزار‌و ۲۱۸ مورد اشتراک رایگان گاز به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان در سال گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،عباس شمس اللهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام افزود: در سال گذشته تعداد ۳۶۰ خانوار تحت پوشش بهزیستی، یکهزارو ۵۴۳ خانوار تحت پوشش کمیته امداد و ۳۱۵ خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثار گران از  اشتراک رایگان گاز در سطح استان ایلام بهره‌مند شده‌اند.

وی با بیان اینکه برای این تعداد خانوار بیش از ۵ میلیارد ریال از محل منابع داخلی شرکت گاز استان ایلام هزینه شده است، اظهار داشت: این شرکت در راستای انجام وظایف قانونی و مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به رفع محرومیت‌های استان و طبق ماده های ۸۰/ج/۲ و ۸۸/ث/۵ قانون بودجه کشور، این مهم را در دستور کار خود قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات و فعالیت‌های این مجموعه در راستای توسعه متوازن نعمت گاز در جامعه به ویژه افراد کمتر برخوردار است، اظهار داشت: مدد‌جویان نهاد‌‌های حمایتی که تاکنون از امتیاز و انشعاب گاز بهره‌مند نشده‌اند، می‌توانند با دریافت معرفی‌نامه از نهاد مربوطه و ارائه آن به شرکت گاز صرفاّ یکبار از امتیاز کنتور و اشتراک رایگان گاز استفاده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها