موج
کدخبر : ۳۷۵۰۴۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375043

سرهنگ همتی زاده:

رئیس پلیس راه استان ایلام از اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی در روزهای پایانی این هفته در ایلام خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام،سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام افزود: ایستگاه های کنترلی این پلیس در مبادی های ورودی و خروجی استان توسط ماموران پلیس راه در دو ایستگاه ،هفت چشمه و مهدی آباد در جهت اعمال محدودیت های کرونایی مستقر و از تردد غیر ضرور خودروها به اماکن تفریحی، تفرجگاه ها و اماکن متبرکه جلوگیری می کنند.

وی با بیان اینکه هر گونه تردد غیر ضروری وسایل نقلیه  به جهت حضور در آرامستان ها ممنوع بوده و به شدت با متخلفان برخورد می شود،اظهار داشت:هم اکنون دوراهی قدیم و جدید جاده صالح آباد به سمت ماربره و سرطاف مسدود و هیچگونه ترددی در این مسیر صورت نمی گیرد.

رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام خاطر نشان کرد:در روز جمعه خودروهایی که در مناطق تفریحی و تفرجگاه ها  در کنار جاده های فرعی و اصلی پارک شده باشند توسط ماموران پلیس راه  اعمال قانون خواهند شد.

سرهنگ همتی تصریح کرد: خودروهایی که دارای مجوز تردد هستند با هماهنگی ماموران مستقر شده در ایستگاه ها با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ،امکان تردد خواهند داشت.

رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام گفت :حفظ سلامت و صیانت از شهروندان و عمل به توصیه های ستاد مقابله با ویروس کرونا از اولویت های اساسی برای کنترل و قطع زنجیره ای کرونا در جامعه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها