موج
کدخبر : ۳۷۴۲۵۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374254

سرهنگ کهزادی خبر داد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از تمدید محدودیت های ترافیکی در مبادی ورودی و خروجی های شهرستان های با وضعیت قرمز و نارنجی استان تا پایان هفته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سرهنگ ابوالفضل کهزادی افزود: با اعلام وضعیت قرمز کرونایی شهر ایلام و برخی دیگر از شهرهای استان از سوی ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا قانون منع تردد و محدودیت های ترافیکی در این شهرها برای یک هفته دیگر تمدید شده است.

وی با بیان اینکه ملاک عمل ماموریت پلیس راهور مصوبات ستاد مقابله با کرونا است ، اظهار داشت: اعمال جریمه 500 هزار تومانی و توقیف خودروهای با پلاک غیر بومی و معرفی نقض کنندگان قانون منع تردد به مراجع قضایی از اقدامات پلیس راهور برای کاهش انتقال ویروس کرونا است که انتظار میرود رانندگان عزیز پروتکل های بهداشتی را رعایت و تردد بی مورد خودداری کنند.

رئیس پلیس راهور انتظامی استان ایلام خاطر نشان کرد: برابر مصوبه ستاد استانی کروبا و با هدف جلوگیری از گسترش بیماری کرونا و حفظ سلامت جامعه، کسانی که به صورت غیرمجاز بخصوص پلاک های غیربومی در شهرهای استان تردد داشته باشند با برخوردهای سختگیرانه از سوی پلیس مواجه خواهند شد.

سرهنگ کهزادی خاطرنشان کرد:محدودیت های ترافیکی شبانه از ساعت 22شب تا3بامداد در معابر درون شهری همچنان ادامه دارد.

توقیف بیش از 100 دستگاه خودرو فاقد پلاک، پلاک مخدوش در جاده های برون شهری ایلام

 رئیس پلیس راه انتظامی استان از توقیف یکصد و 11 دستگاه وسیله نقلیه فاقد پلاک ،پلاک مخدوش و دستور دار در محورهای برون شهری استان خبر داد و گفت: از ابتدای طرح محدودیت های کرونایی تاکنون ۴۳دستگاه خودرو فاقد پلاک و پلاک مخدوش و همچنین تعداد ۶۸ دستگاه خودرو دستوردار توسط ماموران پلیس راه در مبادی ورودی استان پس از استعلام بادست افزار های هوشمند همراه ماموران توقیف و روانه پارکینگ شدند.

سرهنگ رضا همتی زاده افزود:خودروهای دستور دار که دارای شکایت قضائی و خلافی بالای 30 میلیون ریال هستند باید هرچه سریعتر نسبت به پیگیری و رفع شکایت قضایی و تبصره ماده 8 قانون رسیدگی به تخلفات خود اقدام کنند درغیر اینصورت با منع تردد پلیس مواجه شده و مراحل قانونی صورت می گیرد.

رئیس پلیس راه انتظامی استان با بیان اینکه  پلیس راه استان با تدابیر پلیسی در کلیه مبادی ورودی و از ترددهای غیر ضروری در جاده های برون شهری  استان خودداری کنند در غیر اینصورت جریمه  محدودیت های کرونایی برای رانندگان متخلف اعمال خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها