موج
کدخبر : ۳۷۳۸۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373845

در راستای تحقق نامگذاری سال جهش تولید:

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از گازدار شدن 33 ‌صنایع مختلف در شهرستان بدره خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، عباس شمس اللهی افزود: شرکت گاز استان ایلام به منظور تحقق نامگذاری سال گذشته، برنامه های مدونی برای گازرسانی به مراکز صنعتی و تولیدی در دستور کار قرار داد تا بتواند نقش خود را در تحقق شعار سال عملیاتی کند بطوریکه از مجموع 64 واحد تولیدی و صنعتی گازدار موجود در این شهرستان، بیش از 50 درصد آنها در سال 99 گازدار شده اند.

وی با بیان اینکه با اتمام گازدار شدن مناطق شهری و روستایی بدره، این شهرستان در سال 99 این شهرستان بعنوان سومین شهرستان سبز استان معرفی شد، اظهار داشت: ضریب نفوذ گازرسانی در مناطق شهری و روستایی بدره 100 درصد می باشد.

وی ادامه داد: در مجموع دو شهر بدره و چشمه شیرین و 25 روستای شهرستان مذکور از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و این مهم اولین قدم در راستای محرومیت زدایی و توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته استان ایلام است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام تصریح کرد: بیش از 5 هزار و 607 مشترک گاز در شهرستان بدره وجود دارد که از این تعداد دو هزار و 105 شهری و سه هزار و 502 مشترک روستایی می باشد.

شمس اللهی با بیان اینکه 9 ایستگاه در نقاط مختلف شهری و روستای بدره می باشد، خاطرنشان کرد: در مجموع 227 کیلومتر شبکه توزیع و خطوط تغذیه در شهرستان بدره انجام شده است که از این میزان، 60 کیلومتر در حوزه شهری و 167 کیلومتر در حوزه روستایی انجام شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها