موج
کدخبر : ۳۷۳۳۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373351

سردار شاکرمی:

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: وقف بعنوان سنت ارزشمند، میراثی ماندگار و اقدامی خداپسندانه است که نقش بزرگی در توسعه، عمران و آبادانی دارد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در آئین تجلیل از خیرین هلیلانی با اشاره به اینکه خیرین هلیلانی 9 هزار متر مربع متر زمین برای احداث سپاه در هلیلان وقف کرده اند،افزود: هلیلان با توجه به اینکه به تازگی به شهرستان تبدیل شده نیازمند نگاه ویژه ای است و برنامه های محرومیت زدایی سپاه در این شهرستان کماکان ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه خیرین هلیلانی در اقدامی خداپسندانه ۹ هزار متر زمین برای اجرای سایت اداری سپاه ناحیه هلیلان وقف کردند، اظهار داشت: وقف بعنوان سنت ارزشمند، میراثی ماندگار و اقدامی خداپسندانه است که نقش بزرگی در توسعه، عمران و آبادانی دارد.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام  خاطرنشان کرد: سپاه امیرالمومنین استان مومنانه و داوطلبانه در خدمت مردم می باشد و خدمت به مردم را سرلوحه کار خود می داند و از تمام ظرفیت ها برای این کار دریغ نخواهد کرد.

سردار شاکرمی با قدردانی از اقدام خداپسندانه واقفان در اهدای ۹ هزار متر زمین برای اجرای سایت اداری سپاه هلیلان ،تصریح کرد: ثمرات این قبیل وقف ها را در آینده ای نه چندان دور در منطقه خواهیم دید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها